menu close menu
TOPlist

Nakupujte lacnejšie a kvalitnejšie

Priatelia a sympatizanti OZ KOŠICKÝ DUKÁT na výmenu tovarov a služieb. Používaním lokálneho platidla – KOŠICKÉHO DUKÁTU (1 dukátu od augusta 2015 a 5 dukátu od decembra 2015) podporujete ekonomiku a rozvoj mesta Košice, ako aj celého košického kraja. Prispievate tiež k rozvoju ľudských i obchodných vzťahov v regióne. Nakupovať lacnejšie a kvalitnejšie môžete u lokálnych výrobcov a v lokálnych podnikoch. Zákazníci používajúci lokálne platidlo – KOŠICKÝ DUKÁT) nakupujú (vymieňajú svoje dukáty) spravidla výhodnejšie, ako pri ako pri použití „oficiálnych” peňazí (v súčasnosti EURA).

Nemusí to byť vždy však tak. Nie všetko čo je lacné, je aj dobré. Platí to hlavne na supermarkety a hypermarkety z cudziny dovážajúce „čudné“ produkty, ktoré sú mimoriadne lacné.

Každý však vie, že zdravo chovaná kura alebo morka nemôže byť lacnejšia ako injekciami nadopovaná kura v hypermarkete. Preto je logické, že cena u lokálneho producenta a výrobcu je iná ako v hypermarkete.

Ak chcete ponúkať zdravé a chutné potraviny, výrobky lokálnych producentov a výrobcov a budete akceptovať ako prostriedok na výmenu tovarov a služieb KOŠICKÝ DUKÁT, neváhajte a ozvite sa nám a kontaktujte nás na tel.: 0911 177 007 alebo emailom: info@kosickydukat.sk

 

5. novembra 2015 | Carousel | Komentáre vypnuté na Nakupujte lacnejšie a kvalitnejšie

Comments are closed.