menu close menu
TOPlist

10 DUKÁT – svetový unikát

Začíname distribúciu NOVINKY. KOŠICKÝ 10 DUKÁT v zberateľskom obale možno získať: členovia/darcovia združenia za 16,95 € cez vstup – klik na http://kosickydukat.sk/objednavka/
Kupujúci cez eshop za 19,80 € klik na http://oleole.sk/produkt/zberatelsky-kosicky-10-dukat/ alebo osobne v MiC Košice, Hlavná 32 (Oproti hlavnému vchodu Dómu sv. Alžbety), Košice.

Každý 10 dukát je originálny a jedinečný. Dalo by sa povedať, že je to svetový unikát. Pri razení v mincovni dochádzalo k rotácii dukátu a to ovplyvňovalo zmenu polohy absolútne unikátneho stredového trojuholníka, ktorý je stále v inej pozícii.uviedol medailér a autor 10-dukátu Branislav Rónai.

Viac aj v článku tu: http://kosicednes.sk/udalosti/kosice-maju-novy-10-dukat/

„Košické dukáty môžu členovia/darcovia nášho združenia KOŠICKÝ DUKÁT na výmenu tovarov a služieb získať v kurze 1:1 k euru pri počte nad 10 kusov po objednaní cez web www.kosickydukat.sk poštou alebo prevziať aj osobne v Mestskom informačnom centre v Košiciach pri Dóme Sv. Alžbety.“

NOVINKA – zberateľský KOŠICKÝ 10 DUKÁT je priamo vložený do 8 stránkového knihového obalu. Ostatné dukáty si do predpripravených bubliniek ľudia môžu vkladať podľa svojej úvahy a vôle do tohto obalu.

25. júna 2017 | Nezaradené | Komentáre vypnuté na 10 DUKÁT – svetový unikát

Comments are closed.