jún 20, 2017

22. Júna, uvedenie 10 DUKÁTu – Alžbetina 24, Košice – Gemma Cafe & Restaurant

OZ KOŠICKÝ DUKÁT na výmenu tovarov a služieb si dovoľuje pozvať média a členov/darcov OZ na oficiálnu prezentácia NOVINKY – košického 10 dukátu za účasti autora dukátu B. Ronai z Kremnice.

Pre členov oz KOŠICKÝ DUKÁT na výmenu tovarov a služieb za alikvotný členský vklad, prípadne dar je určený „výmenný kurz“:

Zberateľská varianta v počte 200 ks – 16,95 eur za kus. /priamo vložený 10 dukát v bubline a v špeciálnom obale popísanom vyššie/ podpísaných B. Ronai.

Prezentáciu košického 10 dukátu uskutoční 22.6.2017 (štvrtok) o 10 hod. v Gemma Cafe & Restaurant, Alžbetina 24, Košice.

Uvítame, ak by ste Vašu účasť potvrdili najneskôr do 21.6.2017 do 15 hod., aby bolo možné veci efektívne sprocesovať k vzájomnej spokojnosti všetkých zainteresovaných subjektov.

Gemma Cafe & Restaurant, Alžbetina 24, Košice je partnerom projektu KOŠICKÝ DUKÁT akceptujúci košické dukáty ako lokálne platidlo za účelom rozvoja obchodu a podpory lokálnej ekonomiky.

UPOZORNENIE:

Akcia je pre členov/darcov OZ KOŠICKÝ DUKÁT na výmenu tovarov a služieb. 

Pre osoby, ktoré nie sú/nechú sa stať členmi oz KOŠICKÝ DUKÁT na výmenu tovarov a služieb, resp. nechcú projekt KOŠICKÝ DUKÁT podporiť darom, bude možné zberateľský KOŠICKÝ 10 DUKÁT KÚPIŤ cez oficiálnych predajcov za 19,80 eur.

Bežné košické 10 dukáty sú nepredajné a oz KOŠICKÝ DUKÁT na výmenu tovarov a služieb ich ani nepredáva!

V prípade, že chcete dukáty kupovať, navštívte Mestské informačné centrum na Hlavnej ulici č. 32 v Košiciach.

Please Post Your Comments

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *