júl 10, 2017

Ako získaš svetovo unikátny KOŠICKÝ 10 DUKÁT?

10 DUKÁT kúpiš na www.oleole.sk  alebo sa staneš členom združenia KOŠICKÝ DUKÁT na výmenu tovaru a služieb  a tak KOŠICKÝ 10 DUKÁT získaš tiež.

Tento príspevok má za cieľ vzhľadom na množstvo dopytov širokej verejnosti vysvetliť, ako možno získať dukáty /aj aktuálnu NOVINKU – svetovo unikátny KOŠICKÝ 10 DUKÁT/.

K dukátom sa možno dostať:

  • formou kúpy len cez naších oficiálnych predajcov: cez webwww.oleole.sk alebo osobne cez Mestské informačné centrum                      
  • členstvom v združení KOŠICKÝ DUKÁT na výmenu tovaru a služieb a takouto formou podporíš projekt lokálneho platidla KOŠICKÝ DUKÁT. Členstvom získaš okrem dukátov aj mnohé iné výhody. Výhody členstva v združení sú základným rozdielom oproti tomu, keď poskytneš združeniu len dar.
  • darom združeniu KOŠICKÝ DUKÁT na výmenu tovaru a služieb a takouto formou podporíš tiež projekt lokálneho platidla KOŠICKÝ DUKÁT.

Každý z členov/darcov obdrží dukáty, ako potvrdenie o členskom vklade*/poskytnutom dare. Dukáty budú zodpovedať alikvotnej čiastke členského vkladu*/daru.

OZ KOŠICKÝ DUKÁT na výmenu tovarov a služieb dukáty nepredáva!
Za účelom podpory obehu dukátov ako lokálneho platidla boli určené výmenné kurzy k euru ako sú uvedené TU.
Ďakujeme za pochopenie a podporu projektu KOŠICKÝ DUKÁT.

* Za členský vklad sa považuje predovšetkým členský príspevok (resp. vstupný členský poplatok, príspevok, poplatok a pod.) v zmysle stanov oz KOŠICKÝ DUKÁT na výmenu tovarov a služieb.

Please Post Your Comments

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *