menu close menu
TOPlist

Objednávkový formulár

Priatelia, sympatizanti a členovia oz KOŠICKÝ DUKÁT na výmenu tovarov a služieb, od 16.2.2016  je zmenený systém distribúcie bežných 5 dukátov a 2 dukátov za účelom podpory ich obehu ako lokálneho platidla v obchodoch tak, že výmenný kurz 1:1 k euru platí len pri objednávke nad 10 kusov. Ďakujeme za pochopenie.

Ako obvykle sa aj zberateľský set KOŠICKÝ 2 DUKÁT míňa ako teplé rožky. 🙂 Ostáva voľných posledných sto kusov z celkového počtu 500. Z dôvodu zvýšenia obehu bežných dukátov v prevádzkach akceptujúcich KOŠICKÝ DUKÁT dochádza k zmene výmenného kurzu zberateľského setu čísloveného v poradí 400 až 500 nasledovne:

PROOF LIKE KOŠICKÝ 2 DUKÁT
(2 ks BK 2 dukát v bublinke) – 11,95 €

(pôvodný výmenný kurz 7,95 € platí naďalej, ale len pri odbere ďalších 10 ks BK 2 dukát)

Použite prosím email uvedený nižšie na objednávky iba v prípade, ak náhodou je rezervačný formulár nefunkčný.

rezervacia@kosickydukat.sk

a uveďte prosím Vaše meno a priezvisko, bydlisko, dátum narodenia, telefón a Vašu voľbu a požiadavku:

5 dukát za 5 €

Min. 10 ks. a max. 30 ks. 

5 dukát za 5,95 €

6 ks. až 9 ks. 

5 dukát za 6,50 €

1 ks. až 5 ks.

PROOF LIKE KOŠICKÝ 2 DUKÁT (2 ks BK 2 dukát v bublinke) 7,95 €

(platí len pri odbere ďalších 10 ks BK 2 dukát, inak je výmenný kurz 11,95 €)

2 dukát za 2

Min. 10 ks. max. 50 ks. 

2 dukát za 2,75 €

6 ks. až 9 ks. 

2 dukát za 2,95 €

1 ks. až 5 ks.

Objednaním dukátom a ich prevzatím cez objednávkový formulár podporujete darom projekt KOŠICKÝ DUKÁT, resp. v prípade písomnej prihlášky sa stanete členom OZ v zmysle stanov a poskytnuté finančné prostriedky sa považujú za príslušný členský vklad v zmysle stanov OZ.

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov OZ KOŠICKÝ DUKÁT na výmenu tovarov a služieb v zmysle zákona v rozsahu meno, priezvisko, dátum narodenia, adresa, telefonický kontakt a e-mail na účel zasielania ponúk a informácií v rámci aktivít OZ KOŠICKÝ DUKÁT a pridružených subjektov uvedených na stránke www.kosickydukat.sk  Svoj súhlas udeľujem na dobu neurčitú odo dňa udelenia súhlasu až do dňa odvolania súhlasu. Beriem na vedomie, že svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať písomnou formou na adresu OZ KOŠICKÝ DUKÁT na výmenu tovarov a služieb, Mlynská 13, 040 01 Košice – Staré Mesto.

Dukáty zasielame po vyplnení kompletnej objednávky poštou alebo si ich môžte prevziať v našom kontaktnom centre v Košiciach – v stánku na rohu ulíc Puškinova a Mlynská oproti Jakabovmu palácu v pracovných dňoch (pondelok, streda, piatok) od 16 hod do 17 hod. – oznámte nám vašu návštevu vopred na tel. 0911 177 007

V prípade, že si chcete dukáty prevziať osobne v našom kontaktnom centre, uveďte túto skutočnosť do správy v objednávkovom formulári, v opačnom prípade máme za to, že si prajete doručenie dukátov poštou 🙂