december 13, 2017

TU AKCEPTUJEME KOŠICKÝ DUKÁT. Odborník vysvetľuje

„Nová nálepka na obchodoch, ktoré akceptujú lokálne platidlo KOŠICKÝ DUKÁT  je jasnejšia a určite viac pochopiteľná pre všetkých,“ tvrdí Ing. Martin Mach – spolumajiteľ reklamnej agentúry REPROCENTRUM a odborník na reklamný marketing.

„V spolupráci s kremnickým medailérom a autorom mincí Branislavom Ronai naša firma vytvorila pre oz KOŠICKÝ DUKÁT na výmenu tovarov a služieb novú vizualizáciu nálepky, ktorá na rozdiel od minulého loga dukátu je jasnejšia,“ uvádza Ing. Mach.

Pôvodná nálepka u obchodníkov prijímajúcich košické dukáty

„Bolo potrebné upraviť pôvodnú nálepku, kedže istá skupina ľudí jej nie celkom rozumela. Pôvodné logo v znení KOŠICKÝ DUKÁT totiž nie každý chápal, najmä vtedy, ak sa predtým s dukátom nestretol. Teraz je to úplne jasné. Použili sme logo dukátu v tvare mince, slovné spojenie TU AKCEPTUJEME a zároveň sme pridali všetky nominálne hodnoty doteraz vydaných dukátov,“ vysvetľuje Mach a na záver dodáva, že podľa ich prieskumov, by teraz táto nálepka u obchodníkov mala byť každému jasná.

Aktuálna nová nálepka

Súhlasíte s názorom Ing. Macha z reklamnej agentúry REPROCENTRUM a ako sa vám pozdáva nová nálepka?  

Pošlite nám váš názor na email: info@kosickydukat.sk  lajknite a zdieľajte tento článok na fejsbuku.

Piati z vás vyhrajú vianočný KOŠICKÝ 1 DUKÁT. Akcia platí pri minimálne 50 lajkoch a zdieľaniach na fejsbuku –  vizuál vianočného jednodukátu TU

Please Post Your Comments

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *