august 21, 2018

Žiadosť o pomoc pri oprave webu kosickydukat.sk

priatelia/ky, dovoľujeme si Vás požiadať o pomoc/súčinnosť. Zháňame niekoho, kto nám skontroluje, resp. opraví náš web, ktorý v poslednom období napádajú hackeri.

Človek, ktorý náš web robil je nedostupný a nedvíha telefóny /klasicky spôsob podnikania po slovensky, vyhýbanie sa zodpovednosti, štýl zinkasovať a ďalej sa už nestarať. Ak niečo nefunguje, nikto už nie je zodpovedný/

 

S websuportu, na ktorom je uložený náš web nám odpísali:


s najvacsou pravdepodobnostou je problem sposobeny napadnutim Vasho webu. Ide o aplikacne problemy, ktore naozaj vyzaduju isty cas. Odporucam kontaktovat programatora alebo cloveka, ktory vie robit s wordpressom, aby Vam pomohol dat web do stavu, aky si zelate. V tomto pripade Vam viem len odporucit ako zabezpecit wordpress, avsak bude treba tieto kroky si spravit z Vasej strany. Ostatne weby mate pravdepodobne lepsie zabezpecene, takze tam sa nepodarilo utocnikom napadnut Vas web. Situacia ma naozaj mrzi, avsak pri vytvarani webu treba vzdy mysliet aj na bezpecnost, vdaka comu nasledne viete predist podobnym neprijemnostiam.

Clanky ako zabezpecit wordpress:
https://vahl.cz/11-tipu-jak-zabezpecit-wordpress/


https://www.interval.cz/clanky/10-super-ucinnych-zpusobu-jak-zabezpecit-wordpress/


https://www.chodelka.sk/navod-bezpecnost-wordpress-webu-v-10-ich-krokoch-printscreeny/

Ďakujeme za súčinnosť. Ak to viete urobiť alebo niekoho takého poznáte, dajte nám vedieť na mail: info@kosickyduakt.sk alebo na tel 0911 177 007.

Srdečná dukátová vďaka

Please Post Your Comments

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.